دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تحلیل مشتریان

ما با تحلیل مشتریان شما،نحوه برخورد آنهاو نحوه تعاملشان،شما را با نوع مشتریانتان آشنا خواهیم نمود تا به بهترین شکل ممکن استراتژی بازاریابی خود را تدوین نمایید.

شرایط پرداخت منعطف

شرکت فناور گستر در راستای طرح مشتری مداری خود،اقدام به طراحی پلن های مختلف و متنوع طراحی نموده که مشتریان گرانقدر با توجه به نیاز خود و همچنین توانایی پرداختشان،این پلن ها را انتخاب می نمایند.

افزایش نرخ تبدیل

ما با افزایش نرخ تبدیل شبکه های اجتماعی شما،باعث افزایش فروش کالا یا محصول مورد ارائه تان خواهیم شد و بیشترین تعداد مشتریان بالقوه تان را به مشتریان بالفعل بدل خواهیم نمود.

محاسبه توانمدی ها و خواسته ها

دراین بخش کارشناسان ما با تحلیل سیستمی دقیق شبکه های اجتماعی مجموعه شما،خواسته ها،اعتراضات و دیگر نکات مربوط به مشتریان را به اطلاع شما خواهند رساند.

پلن دیجیتال مارکتینگ خود را انتخاب نمایید.

در این قسمت قیمت های پایه در پلن های دیجیتال مارکتینگ آورده شده اند.

باید توجه بفرمایید که قیمت های مندرج در این صفحه پایه قیمتی بوده و به صورت آپشنال قابل افزایش خواهند بود.

100.000 تومان

در ماه

500.000 تومان

در ماه

1.000.000 تومان

در ماه

سوالات متداول

در ابتداء تنها کافیست تا درخواست مشاوره رایگان نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و با توجه به اطلاعات دریافتی از شما،مرحله نیازسنجی شما را به انجام رسانده و پیش نویس طرح اولیه را تقدیمتان نمایند.

پس از تایید طرح اولیه کافیست تا شما تاییدیه انجام کار را به ما بدهید تا کارشناسان فروش،با معرفی پلن های مالی متنوع،شرایط یک همکاری مثبت و مفید را برای شما فراهم آورند.

در صورتی که هیچ یک از پلن های مالی ما با توانایی شما مطابقت نداشت،کافیست شما این نکته را به صورت مکتوب با ما در میان بگذارید تا ما با توجه به شرایط و خواسته های شما،پلن مالی مختص خودتان را به شما پیشنهاد داده و سرویس دهی به شما مشتری گرانقدر را آغاز نماییم.